ZTE U50 5G mobilusis maršrutizatorius
ZTE U50 5G mobilusis maršrutizatorius







ZTE U50 5G mobilusis maršrutizatorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Įrenginio tipas | Mobiliojo belaidžio tinklo įranga |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijos talpa | 4500 mAh |
| Plotis | 118 mm |
| Svoris | 164 g |
| Ūgis | 72 mm |
| Gylis | 18 mm |
| „Wi-Fi“ interneto prieigos taškas | Taip |
| Nuotolinis valdymas | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b |
| Vienu metu prijungtų įrenginių skaičius (maks.) | 32 |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| SIM kortelės lizdas | Taip |
| USB prievado tipas | USB C tipo |
| SIM kortelės tipas | Nano/eSIM |
| USB prievadas | Taip |
| Antenos tipas | Vidinis |
| 3G standartai | HSDPA WCDMA, HSUPA |
| 5G | Taip |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| Įspėjimai | Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose. |
| Ethernet LAN | Ne |