-
−1%
ZTE T5400 belaidis maršrutizatorius Gigabit Ethernet dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz)
ZTE T5400 belaidis maršrutizatorius Gigabit Ethernet dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| WPS mygtukas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| Duomenų srautų skaičius | 2x2 |
| Išmanioji tinklelio technologija | Taip |
| Ūgis | 204 mm |
| Gylis | 47 mm |
| Plotis | 165 mm |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), 802.11g, 802.11b, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), „Wi-Fi 4“ (802.11n) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 3000 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| DHCP serveris | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 4 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| USB prievadas | Ne |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 6 dBi |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| SIM kortelės lizdas | Ne |
| DSL WAN | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| Įspėjimai | Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose., Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. |