ZTE MU5001 Router Hotspot WiFi6 3800 Mbps 5G LTE Black
ZTE MU5001 Router Hotspot WiFi6 3800 Mbps 5G LTE Black
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įrenginio tipas | Mobiliojo belaidžio tinklo įranga |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Gylis | 18,5 mm |
| Plotis | 133 mm |
| Ūgis | 73 mm |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm SDX55 |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b, „Wi-Fi 6“ (802.11ax), „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11g |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Vienu metu prijungtų įrenginių skaičius (maks.) | 32 |
| USB versija | 3.1 |
| Antenos jungčių skaičius | 2 |
| USB prievadas | Taip |
| Antenos jungties tipas | TS-9 |
| Ethernet LAN jungtys | Ne |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenų kiekis | 2 |
| Palaikomos 4G juostos | 1800 m. 2600 MHz, 700, 2300 |
| 4G standartas | LTE |
| 2G standartai | GSM |
| 3G standartai | UMTS, HSPA+ |
| 5G | Taip |
| Palaikomos GSM juostos | 900, 1800 m. |
| Palaikomos UMTS juostos | 2100 MHz, 900 |
| Įspėjimai | Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose., Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. |
| Ethernet LAN | Ne |