ZTE MF289F korinio tinklo įrenginys Korinio tinklo maršruto parinktuvas
ZTE MF289F korinio tinklo įrenginys Korinio tinklo maršruto parinktuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tinka naudoti patalpose | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Įrenginio tipas | Mobiliojo tinklo maršrutizatorius |
| LED indikatoriai | Galia, Tinklas, „Wi-Fi“ |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Ugniasienė | Taip |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Ūgis | 191,2 mm |
| Gylis | 78 mm |
| Plotis | 132 mm |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Procesoriaus modelis | SDX24 |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a, 802.11g, „Wi-Fi 5“ (802.11ac), „Wi-Fi 4“ (802.11n), 802.11b |
| „Wi-Fi“ dažnis | 5 GHz |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| ISDN prievadų kiekis | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| Antenos jungties tipas | TS-9 |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Duomenų perdavimo sparta (LTE) (įkėlimas) | 150 Mb/s |
| Duomenų tinklas | LTE, GSM GPRS, UMTS, Kraštas |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| 2G standartai | Kraštas, GPRS, GSM |
| Duomenų perdavimo sparta (LTE) (atsisiuntimas) | 2000 Mb/s |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| 3G standartai | UMTS |
| SIM kortelių skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose., Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |