-
−14%
ZTE MC889A Pro ODU - lauko maršrutizatorius
ZTE MC889A Pro ODU - lauko maršrutizatorius







ZTE MC889A Pro ODU - lauko maršrutizatorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesorių šeima | Qualcomm |
| Procesoriaus modelis | „Snapdragon X65“ |
| Minimali darbinė temperatūra | -40 °C |
| Maksimali temperatūra | 60°C |
| Produkto tipas | Išorinis maršrutizatorius |
| Produkto spalva | Balta |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| LED indikatoriai | Galia |
| Gylis | 70 mm |
| Ūgis | 300 mm |
| Plotis | 180 mm |
| Svoris | 1,7 kg |
| Ethernet LAN | Taip |
| Moduliacija | 256-QAM |
| MIMO tipas | 4x4 |
| MIMO | Taip |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 4300 Mb/s |
| Antenos tipas | Kryptinis |