Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Keliaukite bet kur ir prisijunkite visur su itin sparčiu 4G LTE ryšiu
MT110 naudoja 4G LTE technologiją, kad pasiektų itin didelį atsisiuntimo ir 50 Mbps įkėlimo greitį.
Jis taip pat gali bendrinti „Wi-Fi“ tinklą, kurio maksimali sparta yra 150 Mbps, esant 2,4 GHz dažniui, žaidimams, transliacijoms ir kt.
Gaukite „Wi-Fi“ ten, kur jo reikia
Mėgaukitės neprilygstamu patogumu ir universalumu. Daugelį metų išbandyta lauke, siekiant užtikrinti universalų suderinamumą su pažangiomis LTE antenomis ir sklandų ryšį. Mėgaukitės greitu ir stabiliu „Wi-Fi“, nesvarbu, ar esate namuose, ar dirbate nuotoliniu būdu.
Bendrinkite „Wi-Fi“ su draugais
Su šiuo mažu mobiliuoju interneto prieigos tašku be jokių problemų suderinamas puikus skaičius belaidžių įrenginių. MT110 palaiko iki 10 vienu metu veikiančių 4G/3G ryšių, skirtų planšetiniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams, mobiliesiems telefonams ir kitiems įrenginiams.
2200 mAh – 10 valandų naudojimo
„MT110“ yra idealus kelionių palydovas dėl ilgai veikiančios 2200 mAh baterijos, kuri leidžia iki 10 valandų belaidžio ryšio įvairiomis progomis, įskaitant verslo keliones, sportą lauke ir kt.
Pradėkite ir mėgaukitės „Wi-Fi“ per kelias sekundes
Norėdami įjungti MT110, tereikia įdėti SIM kortelę ir paspausti maitinimo mygtuką. Jis pasižymi mažu, patogiu dizainu. Per pusę minutės jūsų 4G interneto prieigos taškas bus visiškai funkcionalus.
| Santrauka | „Mercusys 4G LTE“ mobilusis „Wi-Fi“. Įrenginio tipas: Korinio tinklo maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda, LED indikatoriai: Baterijos lygis, „Wi-Fi“. „Wi-Fi“ standartai: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Palaikomi WLAN duomenų perdavimo spartos rodikliai: 11,54,150 Mbit/s, „Wi-Fi“ dažnis: 2,4 GHz. Duomenų tinklas: 4G, 3G standartai: HSPA+, UMTS, 4G standartas: LTE-TDD ir LTE-FDD. USB prievado tipas: Micro-USB. Pridedami laidai: Micro-USB |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.mercusys.com/en/product/details/mt110/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,11 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,035 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,13 |
| Įrenginio tipas | Mobiliojo tinklo maršrutizatorius |
| LED indikatoriai | Baterijos lygis / „Wi-Fi“ |
| Produkto spalva | Juoda |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ethernet LAN | Ne |
| WLAN jungčių skaičius (maks.) | 10 |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ dažnis | 2,4 GHz |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 11/150/54 Mb/s |
| Palaikomos 3G juostos | 2100/850/900 MHz |
| 3G standartai | HSPA+/UMTS |
| Palaikomos 4G juostos | 1800/2100/2300/2600/700/800/850/900 MHz |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| Duomenų tinklas | 4G |
| SIM kortelių skaičius | 1 |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| USB prievadas | Taip |
| USB prievado tipas | Mikro USB |
| Pridedami laidai | Mikro USB |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android“ / „iOS“ / „Windows“ telefonas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 11“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Baterijos talpa | 2200 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 10 val. |
| Įmontuota baterija | Taip |
| Išorinis maitinimo adapteris | Taip |
| Išėjimo srovė | 1 A |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Maitinamas USB | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 0–75 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–35 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 0–65 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -10–40 °C |
| Gylis | 70 mm |
| Ūgis | 23,8 mm |
| Plotis | 111 mm |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Modelio pavadinimas | MT110 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0005005 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,2 kg |