Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„RUT260“ yra „Teltonika Networks“ LTE 6 kategorijos mobiliojo ryšio maršrutizatorius su WAN atjungimu. Šis mobiliojo ryšio maršrutizatorius, apjungiantis pagrindines RUT240 ir RUT360 funkcijas, yra galingas, lengvas ir palaiko įvairius pramoninius protokolus, įskaitant MQTT, SNMP, Modbus ir kt.
| Santrauka | Teltonika RUT260. Įrenginio tipas: Korinio tinklo maršrutizatorius, Produkto spalva: Juoda, Mėlyna, Korpuso medžiaga: Aliuminis, Plastikas. Ethernet LAN sąsajos tipas: Greitas Ethernet, Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10,100 Mbit/s, Tinklo standartai: IEEE 802.11b, IEEE 802.11e, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.3, IEEE 802.3af,.... „Wi-Fi“ standartai: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Palaikomi WLAN duomenų perdavimo spartos rodikliai: 300 Mbit/s. Duomenų tinklas: 3G, LTE, SIM kortelės tipas: MiniSIM, Duomenų perdavimo sparta (LTE) (atsisiuntimas): 300 Mbit/s. Saugumo algoritmai: AES-CCMP, TKIP, WEP, WPA2-Enterprise-PEAP, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://teltonika-networks.com/products/routers/rut260 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,072 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,148 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,175 |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įrenginio tipas | Mobiliojo tinklo maršrutizatorius |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis/Plastikas |
| LED indikatoriai | LAN / Tinklas / Maitinimas / Signalo stiprumas / WAN |
| Rinkos pozicionavimas | Pramoninis |
| Montavimas | DIN bėgelio / sienos tvirtinimas |
| Produkto spalva | Juoda/mėlyna |
| Tinka naudoti patalpose | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| DHCP serveris | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100 Mb/s |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Greitas Ethernet |
| Pilnas dvipusis | Taip |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b/IEEE 802.11e/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11r/IEEE 802.3/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3az/IEEE 802.3bt/IEEE 802.3u |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Palaikomi WLAN duomenų perdavimo greičiai | 300 Mb/s |
| Duomenų tinklas | 3G/LTE |
| Duomenų perdavimo sparta (LTE) (atsisiuntimas) | 300 Mb/s |
| Duomenų perdavimo sparta (LTE) (įkėlimas) | 50 Mb/s |
| SIM kortelių skaičius | 1 |
| Trumpųjų žinučių paslauga (SMS) | Taip |
| SIM kortelės tipas | MiniSIM |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| USB prievadas | Ne |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| IP adresų filtravimas | Taip |
| Tinklo adresų vertimas (NAT) | Taip |
| Saugumo algoritmai | AES-CCMP/TKIP/WEP/WPA2-Enterprise-PEAP/WPA2-PSK/WPA3-EAP/WPA3-SAE |
| Pagalbinė GPS (A-GPS) | Ne |
| BeiDou | Ne |
| Elektroninis kompasas | Ne |
| Įterptoji GNSS | Ne |
| Galilėjus | Ne |
| GLONASS | Ne |
| Kvazi-Zenith palydovinė sistema (QZSS) | Ne |
| Antenos jungties tipas | SMA/RP-SMA |
| Antenos tipas | Išorinis |
| Antenų kiekis | 3 |
| Integruotas procesorius | Taip |
| Nuimama(-os) antena(-os) | Taip |
| GPS (palydovinė) | Ne |
| Vidinė atminties talpa | 0,016 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | RutOS |
| Procesoriaus dažnis | 0,58 GHz |
| Procesoriaus gamintojas | Mediatek |
| RAM talpa | 0,128 GB |
| Valdymas žiniatinklyje | Taip |
| Įmontuota baterija | Ne |
| Maitinimo šaltinio tipas | DC |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | -40–75 °C |
| Gylis | 74 mm |
| Ūgis | 25 mm |
| Svoris | 130 g |
| Plotis | 83 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001865 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,42 kg |