Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Kompaktiškas 300 Mbps WiFi kartotuvas su integruotomis antenomis
Palaiko visus IEEE 802.11b/g/n WiFi standartus (2,4 GHz tinklai)
Iki 300 Mbps duomenų perdavimo sparta per belaidį 802.11n protokolą
Maksimalus WLAN saugumas naudojant WPA2, WPA ir WEP (128/64)
Greitas nustatymas naudojant lengvai naudojamą žiniatinklio sąsają arba WPS funkciją
Galima nustatyti kaip belaidį kartotuvą arba prieigos tašką
Praktiškas LAN prievadas ir LED būsenos indikatorius
| Santrauka | „Gembird WNP-RP300-03“. Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 300 Mbit/s. Antenos konstrukcija: Vidinė, Antenos stiprinimo lygis (maks.): 3 dBi. Dažnių juosta: 2,412–2,484 GHz, Kanalų kiekis: 13 kanalai. Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta: 10 100 Mbit/s, Tinklo standartai: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Ryšio technologija: Laidinis |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11716 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,04 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,04 |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 300 Mb/s |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Antenos stiprinimo lygis (maks.) | 3 dBi |
| Kanalų kiekis | 13 kanalų |
| Dažnių juosta | 2,412–2,484 GHz |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.3/IEEE 802.3u |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Saugumo algoritmai | 128 bitų WEP / 64 bitų WEP / WPA-PSK |
| LED indikatoriai | Taip |
| Maitinimo šviesos diodas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Produkto tipas | Tinklo kartotuvas |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Maitinimo šaltinis | 2,5 W |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Sertifikavimas | RoHS, EAC, CE |
| Gylis | 40 mm |
| Ūgis | 68 mm |
| Svoris | 44 g |
| Plotis | 40 mm |
| Pakuotės gylis | 40 mm |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Pakuotės svoris | 51 g |
| Pakuotės plotis | 40 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00016 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,048 kg |