Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
600 Mbps LTE-Advanced Mobile Wi-Fi
| Vendor Homepage | www.tp-link.com/en/home-networking/mifi/m7750/ |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| IEEE 802.11 b/g | Yes |
| IEEE 802.11a | Yes |
| IEEE 802.11ac | Yes |
| IEEE 802.11n | Yes |
| Android | Yes |
| iOS | Yes |
| MacOS | Yes |
| Windows 10 | Yes |
| Windows 11 | Yes |
| Windows 8 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Windows XP | Yes |
| Model | M7750 |
| Network Device Type | Range Extender |
| Data transmission speed | 600 Mbps |
| Antenna Type | Built-in |
| Wireless Frequency Range | 2.4GHz & 5GHz |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| Included Accessories | 600Mbps LTE-Advanced Mobile Wi-Fi M7750 USB-C Cable 3280mAh Battery Quick Installation Guide |
| Power supply requirements | Internal 3280 mAh Rechargeable Battery |
| Colour | Black |
| Dimensions | 114 × 64 × 19mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00075 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.27 kg |