Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
TP-LINK TL-MR150
300 Mbps belaidis N 4G LTE maršrutizatorius
Pažangiausias 4G tinklas
Bendrinkite interneto prieigą su net 32 „Wi-Fi“ įrenginiais ir mėgaukitės iki 150 Mbps atsisiuntimo greičiu.
Įdėkite SIM kortelę ir žaiskite
Nereikia jokių konfigūracijų, SIM kortelių suderinamumas daugiau nei 100 šalių užtikrinamas ilgamečiais lauko bandymais
Dvi nuimamos pažangios LTE antenos
Mėgaukitės stabiliu ir efektyviu ryšiu su kiekvienu įrenginiu dėl dviejų išorinių antenų
„Wi-Fi“ maršrutizatoriaus režimas
Prijunkite Ethernet kabelį prie LAN/WAN prievado, kad galėtumėte lanksčiai prisijungti kaip atsarginę parinktį, jei negalite prisijungti prie 4G ryšio.
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.tp-link.com/za/home-networking/3g-4g-router/tl-mr150/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,07 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,31 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,225 |
| 10/100 mln. | 4 |
| Tinklo įrenginio tipas | Maršrutizatorius |
| Duomenų perdavimo greitis | 300 Mbps |
| Antenų skaičius | 2 |
| Belaidžio dažnio diapazonas | 2,4 GHz |
| Belaidė perdavimo galia | 20 dBm |
| 3G | Taip |
| 4G | Taip |
| Pridedami priedai | Maitinimo adapteris, RJ45 eterneto kabelis |
| Maitinimo šaltinio reikalavimai | 9 V / 0,85 A |
| Matmenys | 202 × 141 × 33,6 mm |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005894 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 0,4 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,69 kg |