TP-Link Archer NX200 belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) 5G baltas
TP-Link Archer NX200 belaidis maršruto parinktuvas Gigabit Ethernet Dviejų dažnių (2,4 GHz / 5 GHz) 5G baltas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto tipas | Stalinis maršrutizatorius |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Išėjimo srovė | 2 A |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Prieigos kontrolės sąrašas (ACL) | Taip |
| DoS atakų prevencija | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Ugniasienė | Taip |
| Ugniasienės apsauga | IPv4 SPI užkarda, IPv6 užkarda |
| demilitarinės zonos palaikymas | Taip |
| Saugumo algoritmai | WPA WPA2-PSK, WPA-PSK, 128 bitų WEP, 64 bitų WEP, WPA2 |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| MU-MIMO technologija | Taip |
| WPS mygtukas | Taip |
| „Wi-Fi“ multimedija (WMM)/(WME) | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Paslaugų kokybės (QoS) palaikymas | Taip |
| Ūgis | 190 mm |
| Plotis | 99 mm |
| Gylis | 99 mm |
| VPN palaikymas | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Svečių tinklų skaičius (2,4 GHz) | 1 |
| Svečių tinklų skaičius (5 GHz) | 1 |
| Porto paleidimas | Taip |
| Dinaminis DNS (DDNS) | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 1000, 100, 10 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN sąsajos tipas | Gigabito eternetas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8.1“, „Windows Vista“, „Windows 8“, „Windows 98SE“, „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows 2000“, Windows NT, Windows XP |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos naršyklės | „Internet Explorer 11“, „Firefox 12.0“, „Chrome 20.0“, „Safari 4.0“ arba kita naršyklė su „Java“ palaikymu |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedami laidai | LAN (RJ-45) |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (antra juosta) | 1201 Mb/s |
| WLAN duomenų perdavimo sparta (pirmoji juosta) | 574 Mb/s |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Dviejų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz) |
| WLAN duomenų perdavimo greitis (maks.) | 1201 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11g, „Wi-Fi 4“ (802.11n), „Wi-Fi 5“ (802.11ac), 802.11b, 802.11a, „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| Moduliacija | 1024-QAM |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |
| DHCP serveris | Taip |
| DHCP klientas | Taip |
| Palaikomi tinklo protokolai | IPv4, IPv6 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 3 |
| USB prievadas | Ne |
| Antenos dizainas | Vidinis |
| Nuimama(-os) antena(-os) | Taip |
| Antenų kiekis | 10 |
| WAN ryšio tipas | RJ-45 |
| SIM kortelės lizdas | Taip |
| 3G/4G USB modemo suderinamumas | Ne |
| Ethernet WAN | Taip |
| Palaikomos 4G juostos | 700, 2300, 2100, 800, 1500, 900, 2600 MHz, 850, 2500, 3700 MHz, 3500, 1800 m. |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| 3G standartai | HSPA+, UMTS, HSPA DC-HSDPA |
| Palaikomos 3G juostos | 900, 850, 2100 MHz |
| Palaikomos 5G juostos | 2600, 3700, 2500, 850, 700, 1800 m. 2300, 3500, 2100, 800, 900 |
| Įspėjimai | Neardykite įrenginio patys, kyla elektros smūgio pavojus. Saugokite prietaisą nuo vandens ar drėgmės. Nelaikykite prietaiso ekstremaliose temperatūrose. |