- Prekė sandėlyje
-
−9%
BaByliss C452E 32 mm garbanojimo žnyplės Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, rožinė 98,4' (2,5 m)
BaByliss C452E 32 mm garbanojimo žnyplės Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, rožinė 98,4' (2,5 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Product colour | Pink, Black |
| Ceramic coating | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power source | AC |
| Barrel diameter | 3.2 cm |
| Height | 44 mm |
| Width | 330 mm |
| Weight | 249 g |
| Depth | 54 mm |
| Temperature (max) | 210 °C |
| Number of heating levels | 6 |
| Warm-up time | 45 s |
| Fast heat | Yes |
| Technology | Warm |
| Ionic function | No |
| Type | Curling iron |
| Temperature (min) | 160 °C |
| Ceramic heating system | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Heat-resistant glove included | No |
| Heat mat | Yes |
| Protective caps | No |
| Pouch | No |
| Cool tip | Yes |
| Manual | Yes |
| Carrying case | No |
| Holder | No |
| Docking station included | No |
| Travel pouch | No |
| Hair comb | No |
| Dangerous for the environment | No |
| Built-in display | Yes |
| Swivel cord | Yes |
| Auto power off after | 60 min |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | No |
| On/off switch | Yes |
| Temperature indicator | Yes |
| Cord length | 2.5 m |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net height | 195.6 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050153659 |
| Pallet gross weight | 277.2 kg |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Master (outer) case height | 395 mm |
| Products per pallet layer | 54 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 63 pc(s) |
| Master (outer) case gross weight | 2.67 kg |
| Master (outer) case length | 275 mm |
| Master (outer) cases per pallet layer | 9 pc(s) |
| Master (outer) case width | 225 mm |
| Products per pallet | 378 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050153652 |
| Pallet gross height | 2.1 m |
| Layers per pallet | 7 pc(s) |
| Pallet gross volume | 2015 dm³ |
| Master (outer) case volume | 244 cm³ |
| Warnings | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., Do not leave the unit unattended during use., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |