BaByliss BAB2369TTE plaukų formavimo įrankis Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda 79 W 2,7 m
BaByliss BAB2369TTE plaukų formavimo įrankis Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda 79 W 2,7 m





BaByliss BAB2369TTE plaukų formavimo įrankis Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda 79 W 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 79 W |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Garbanojimo geležies forma | Tiesios statinės formos |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 210 °C |
| Temperatūra (min.) | 140 °C |
| Plaukų džiovinimas | Ne |
| Technologijos | Šilta |
| Šildymo lygių skaičius | 5 |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Automatinis išsijungimas po | 72 min. |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Laido ilgis | 2,7 m |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Kabelio spalva | Juoda |