BaByliss BAB2273TTE plaukų formavimo įrankis Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, Titano spalvos 2,7 m
BaByliss BAB2273TTE plaukų formavimo įrankis Garbanojimo žnyplės Šiltai juoda, Titano spalvos 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Plokštės medžiaga | Titanas |
| Galia | 40 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Garbanojimo žnyplės skersmuo (min.) | 2,5 cm |
| Garbanojimo žnyplės skersmuo (maks.) | 3,8 cm |
| Tinka plaukų tipams | Spalvoti plaukai, Stori plaukai, Pažeisti plaukai, Ploni plaukai, Normalūs plaukai, Garbanoti plaukai |
| Technologijos | Šilta |
| Garbanojimo geležies forma | Tiesios statinės formos |
| Temperatūra (maks.) | 200 °C |
| Tipas | Garbanojimo geležis |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plaukų tekstūravimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Ne |
| Temperatūra (min.) | 100 °C |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 11 |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Automatinis išsijungimas po | 60 min. |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Pasiruošimo indikatorius | Taip |
| Laido ilgis | 2,7 m |