- Prekė sandėlyje
BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm garbanojimo žnyplės, šiltai juodos, 2,7 m
BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm garbanojimo žnyplės, šiltai juodos, 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Maximum number of stacking cartons | 7 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Power source | AC |
| Barrel diameter | 1.9 cm |
| Number of temperature settings | 30 |
| Technology | Warm |
| Hair curling | Yes |
| Temperature (max) | 220 °C |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Temperature (min) | 135 °C |
| Type | Curling iron |
| Auto power off after | 72 min |
| Swivel cord | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 2.7 m |
| On/off switch | Yes |
| Pallet net length | 80 cm |
| Pallet net height | 182.2 cm |
| Pallet net width | 120 cm |
| Pallet net weight | 117.6 kg |
| Master (outer) case volume | 27495 cm³ |
| Products per pallet | 294 pc(s) |
| Products per pallet layer | 42 pc(s) |
| Master (outer) case width | 235 mm |
| Master (outer) case height | 450 mm |
| Master (outer) case gross weight | 6.86 kg |
| Pallet gross weight | 336.1 kg |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 73030050134642 |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 73030050134642 |
| Pallet gross height | 196.6 cm |