- Nauja
Dreame AHG40A-GD plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir integruotą ekraną. Jame yra šalto oro funkcija, jonų technologija, taip pat pridedamas difuzorius ir koncentruojantis antgalis.
Dreame AHG40A-GD plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir integruotą ekraną. Jame yra šalto oro funkcija, jonų technologija, taip pat pridedamas difuzorius ir koncentruojantis antgalis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Dreame AHG40A-GD plaukų džiovintuvas turi 2000 W galią ir yra su integruotu ekranu. Jame yra šalto oro funkcija, jonų technologija, taip pat pridedamas difuzorius ir koncentruojantis antgalis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Dreame |
| Modelis | AHG40A-GD |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 255 mm (W) × 108 mm (D) × 78 mm (H) |
| Svoris | 517 g |
| Spalva | Rožinė Auksinė |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2000 W |
| Variklio Greitis | 110 000 RPM |
| Oro Srautas | 60 m³/h |
| Šildymo Lygiai | 4 |
| Grečio Nustatymai | 3 |
Pridedami Priedai | |
| Difuzoriaus Antgalis | Taip |
| Koncentruojantis Antgalis | Taip |
| Plaukų Šepetys | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |