Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, veikiančiu 120,000 RPM greičiu, užtikrinančiu greitą džiovinimą. Jame yra 11 režimų, neigiamųjų jonų technologija plaukų priežiūrai ir lengvas dizainas, leidžiantis patogiai naudotis.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, veikiančiu 120,000 RPM greičiu, užtikrinančiu greitą džiovinimą. Jame yra 11 režimų, neigiamųjų jonų technologija plaukų priežiūrai ir lengvas dizainas, leidžiantis patogiai naudotis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, kuris veikia 120,000 RPM greičiu, užtikrinant greitą džiovinimą. Jame yra 11 režimų, neigiamųjų jonų technologija plaukų priežiūrai ir lengvas dizainas, kuris palengvina naudojimą.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Plaukų džiovintuvas |
| Prekės ženklas | Deerma |
| Modelis | DEM-CF50W (rožinis) |
Specifikacijos | |
| Oro srautas | 70 m/s |
| Nominalus įtampa | 220 V~ |
| Nominalus galingumas | 1400 W |
| Nominalus dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 390 g |
| Matmenys | 250 × 97 × 70 mm |
| Spalva | Rožinė |
Techniniai duomenys | |
| Variklio greitis | 120,000 RPM |
| Neigiamųjų jonų generavimas | 400 milijonų jonų |
| Temperatūros kontrolės sistema | Inteligentiška NTC sistema |
| Veikimo garsas | 56 dB |
| Veikimo režimai | 11 režimų |
Papildoma informacija | |
| Įtraukti priedai |
|
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |