- Prekė sandėlyje
Taurus Slimlook Duo plaukų džiovintuvas ir tiesintuvas yra universalus plaukų formavimo įrankis, kuris sujungia džiovinimo, tiesinimo ir garbanojimo funkcijas. Jame yra keturi šildymo lygiai, taip pat difuzoriaus antgalis ir patogus nešiojimo dėklas.
Taurus Slimlook Duo plaukų džiovintuvas ir tiesintuvas yra universalus plaukų formavimo įrankis, kuris sujungia džiovinimo, tiesinimo ir garbanojimo funkcijas. Jame yra keturi šildymo lygiai, taip pat difuzoriaus antgalis ir patogus nešiojimo dėklas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Taurus Slimlook Duo Plaukų Džiovintuvas ir Ištiesintuvas yra universalus plaukų formavimo įrankis, kuris sujungia plaukų džiovinimo, ištiesinimo ir garbanojimo funkcijas. Jame yra keturi šildymo lygiai, taip pat difuzoriaus antgalis ir nešiojimo dėklas patogumui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas ir Ištiesintuvas |
| Prekės Ženklas | Taurus |
| Modelis | Slimlook Duo |
Specifikacijos | |
| Maitinimo Šaltinis | AC |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| Matmenys | 358 mm (A) × 40 mm (P) × 55 mm (G) |
| Svoris | Nenurodyta |
Veikimas | |
| Šildymo Lygiai | 4 |
| Reguliuojamas Termostatas | Taip |
Papildoma Informacija | |
| Įtraukti Priedai | Difuzoriaus antgalis, Nešiojimo dėklas |
| Laido Ilgis | 1.8 m |