Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Galingas džiovinimas žemesnėje temperatūroje
su „ThermoProtect“ priedu
Unikaliai sukurtas „ThermoProtect“ priedas galingai sumaišo šiltą ir vėsų orą kasdienei priežiūrai.
| Santrauka | „Philips 3000“ serijos BHD341/10 plaukų džiovintuvas. Variklio tipas: Nuolatinė srovė. Produkto spalva: Alyvinė, Pakabimo tipas: Pakabinimo žiedas, Laido ilgis: 1,8 m. Galia: 2100 W, AC įėjimo įtampa: 220–240 V. Koncentratoriaus antgalio aukštis: 1,4 cm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,215 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,295 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,095 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2100 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Alyvinė |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 14 mm |
| Purkštukų skaičius | 2 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006025 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,79 kg |