- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas Valera SWISS SILENT JET 8600
Plaukų džiovintuvas Valera SWISS SILENT JET 8600



Plaukų džiovintuvas Valera SWISS SILENT JET 8600
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | VALERA, Valera |
| Modelis | SWISS SILENT JET 8600 |
| Svoris | 0.560 kg, 1.23 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Galia | 2400 W |
| Variklio tipas | AC |
| Greičių skaičius | 3 |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Ilgis | 248 mm. |
| Plotis | 89 mm. |
| Aukštis | 274 mm. |
| Pagaminimo šalis | CH |