- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas Valera Silent Jet 7500X Light
Plaukų džiovintuvas Valera Silent Jet 7500X Light



Plaukų džiovintuvas Valera Silent Jet 7500X Light
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | VALERA, Valera |
| Kolekcija | Silent Jet |
| Modelis | 7500X Light |
| Svoris | 0.43 kg, 1.04 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 2000 W |
| Greičių skaičius | 3 |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Ilgis | 248 mm. |
| Plotis | 89 mm. |
| Aukštis | 274 mm. |
| Pagaminimo šalis | CH |