- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Valera MATRIXCARE AI
Plaukų džiovintuvas Valera MATRIXCARE AI



Plaukų džiovintuvas Valera MATRIXCARE AI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | VALERA, Valera |
| Modelis | MATRIXCARE AI |
| Svoris | 0.295 kg, 1.205 kg. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 2000 W |
| Greičių skaičius | 9 |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 2 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Ilgis | 255 mm. |
| Plotis | 60 mm. |
| Aukštis | 240 mm. |
| Pagaminimo šalis | CH |