- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Philips BHD829/00
Plaukų džiovintuvas Philips BHD829/00
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Modelis | BHD829/00 |
| Spalva | Rusva sp |
| Galia | 1800 W |
| Greičių skaičius | 3 |
| Įtampa | 240 - 240V |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 3 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Antgalių skaičius | 4 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 2 m |
| Pakabinimo kilpa | Taip |
| Komplektacija | Plaukų džiovintuvas, Antgaliai |
| Papildoma informacija | Priedai: modeliavimo antgalis, apimtį didinantis garbanų purenimo prietaisas, atpalaiduojantis galvos odos masažuoklis, džiovinimo antgalis. "SenseIQ" technologija nuolat nustato jūsų plaukų temperatūrą ir reguliuoja šilumą, kad išvengtų pažeidimų |
| Svoris | 1.865 kg. |
| Ilgis | 116 mm. |
| Plotis | 358 mm. |
| Aukštis | 345 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |