Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 11 - 13*
d. d.
Padarykite plaukų džiovinimą rūpestingu su „Hair Glory“. Dėl galingo oro srauto, pažangios neigiamų jonų technologijos, lengvos konstrukcijos ir tikslios temperatūros kontrolės „Hair Glory“ plaukų džiovinimas tampa greitas, paprastas ir patogus. Prabangus dizainas ir intuityvūs LED indikatoriai suteikia plaukams prabangią išvaizdą, o kompaktiškas dizainas leidžia juos lengvai laikyti. Rūpinkitės savo plaukais ir leiskite jiems spindėti visu grožiu. Galingas, efektyvus džiovinimas. Galingas oro srautas leis greitai ir lengvai išdžiovinti plaukus. 110 000 aps./min. variklis generuoja 70 m/s oro greitį* ir 55 m³/h oro kiekį*, kad džiovinimas būtų galingas ir atskirtų šlapius plaukus nuo šaknų, pašalintų drėgmę nuo galvos odos ir išdžiovintų iki pečių siekiančius plaukus vos per 2 minutes*. 2 minutės: Remiantis bandymais kontroliuojamoje aplinkoje. Laikas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos, džiovinamų plaukų tekstūros, storio ir ilgio. Lengvas, kad būtų patogu naudoti. Lengva 345 g konstrukcija su kompaktišku 82 mm pagrindiniu cilindru leidžia patogiau ir mažiau varginančiai džiovinti plaukus. Pagaminta iš lengvų medžiagų ir itin efektyvaus išdėstymo, kad naudojant būtų kuo mažiau nuovargio, o nešiojant ar laikant prietaisą, jis išlieka diskretiškas. Rūpinkitės savo plaukais. 300 000 000 anijonų/cm³ padeda neutralizuoti statinę elektrą ir glotninti plaukus. Visiškas neigiamas iškrovimas padidina anijonų koncentraciją 30 kartų*, palyginti su ankstesniu modeliu. Šie neigiami jonai padeda uždaryti plaukų odeles, išlaikyti drėgmę ir praturtinti plaukus. Pažangios technologijos aukščiausios kokybės našumui. NTC termistorius ir pažangus mikroprocesorius kartu stebi temperatūrą, tikrindami ją 100 kartų per sekundę*, kad užtikrintų tolygų ir tolygų šildymą, kuris efektyviai sumažina galiukų skilinėjimą, plaukų pažeidimus ir spalvos blukimą. Pritaikykite džiovinimą pagal savo poreikius. Lengvai išdžiovinkite plaukus taip, kaip norite, naudodami 4 temperatūros nustatymus ir 2 oro srauto greičius. Karštomis vasaros dienomis įjunkite vėsų orą, jei norite džiovinti žemoje temperatūroje, 57 °C pastovią temperatūrą, jei norite nuolat džiovinti šiltu oru, aukštą temperatūrą, jei norite greitai išdžiovinti, arba karšto / šalto oro ciklą, jei norite garbanoti ar purinti plaukus. Galingas, mažiau trikdantis džiovinimas. Galingas bešepetis variklis su optimizuota vertikalia konstrukcija užtikrina tvirtą oro srautą ir kelia mažiau nei 76 dB triukšmo. Džiovinkite plaukus visiškai neužgoždami aplinkinio pasaulio garsų, kad džiovinimas būtų malonesnis. 2 izoliacijos sluoksniai Dvigubo sluoksnio plastikinė izoliacija rankenoje sumažina variklio keliamą triukšmą. Optimizuota oro srauto sistema Optimizuotas įleidimo anga, tinklelis, deflektorius ir oro išleidimo anga užtikrina sklandų ir tylų veikimą. Pažangus variklio dizainas Unikalus variklio sparnuotė užtikrina padidintą oro išeigą vienu apsisukimu.
| Santrauka | „Dreame Hair Glory“. Variklio tipas: AC, Variklio greitis: 110000 RPM, Oro greitis: 70 m/s. Produkto spalva: Rožinė, Valdymo tipas: Mygtukai. Galia: 1600 W, AC įėjimo įtampa: 220 - 240 V, AC įėjimo dažnis: 50 - 60 Hz. Svoris: 345 g. Kiekis pakuotėje: 1 vnt., Pakuotės tipas: Dėžutė |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://global.dreametech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,1 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,345 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,185 |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1600 W |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Oro greitis | 70 m/s |
| Oro srautas | 55 m³/val. |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio greitis | 110000 aps./min. |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Triukšmo lygis | 76 dB |
| Greičių skaičius | 2 |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Temperatūra | 57 °C |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Laido laikymas | Ne |
| Pakabinamas | Ne |
| Produkto spalva | Rožė |
| Svoris | 345 g |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Koncentratoriaus antgalis | Ne |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Lyginimo antgalis | Taip |
| Modelis | AHD6A-RS |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,006383 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,29 kg |