Plaukų džiovintuvas Deerma DEM-CF50W (rožinis)
Plaukų džiovintuvas Deerma DEM-CF50W (rožinis)
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Ieškote tinkamos įrangos, kuri ne tik akimirksniu išdžiovintų plaukus, bet ir jų nepažeistų? „Deerma“ plaukų džiovintuvas bus puikus pasirinkimas! Jis išsiskiria 70 m/s oro srautu ir, be to, naudoja neigiamus jonus! Didesniam naudojimo patogumui rinkinyje yra keli skirtingi režimai ir specialūs priedai. Pažiūrėkite, ką „Deerma“ jums paruošė!
„Deerma“ plaukų džiovintuvas aprūpintas novatorišku bešepetėliniu varikliu, kuris pasiekia stulbinantį 120 000 aps./min. greitį. Dėl to jis sukuria net 70 m/s oro srautą. Jis pasiekia tiesiai plaukų šaknis, akimirksniu pašalindamas drėgmės perteklių ir sutrumpindamas džiovinimo laiką. Tačiau tai dar ne viskas. Nepaisant galingumo, džiovintuvas suteikia natūralaus vėjo pojūtį, todėl jį naudoti patogiau. Greitai, bet švelniai džiovinantis prietaisas garantuoja, kad jūsų plaukai bus išdžiovinti, bet nepažeisti.
„Deerma“ įrenginyje naudojamas trifazis bešepetis variklis, kuris garantuoja sklandų veikimą ir išskirtinį džiovinimo našumą. Ventiliatoriaus mentės pagamintos iš aviacinio aliuminio lydinio, todėl jos yra ne tik lengvos, bet ir patvarios bei tvirtos. Be to, dėl puikaus dizaino ir pažangių technologijų garantuojamas stabilus veikimas. Investuodami į šią džiovyklę, investuojate į kokybę ir ilgaamžiškumą, kurie jums bus naudingi ilgus metus.
Ieškote prietaiso, kuris ne tik džiovintų, bet ir rūpintųsi jūsų plaukais? „Deerma“ džiovintuvas bus puikus pasirinkimas! Dėl naujos oro srauto technologijos ir 13 sparnų aliuminio lydinio spiralinės turbinos mentės, džiovintuvas skleidžia oro srautą, kuris imituoja natūralų gaivų vėją – jis švelnus ir minkštas. Be to, jis aprūpintas specialia dalimi, kuri pagrįsta augalų galia. Joje yra tokių ingredientų kaip alavijas, kamelijų aliejus, ginkmedis ir kiečiai. Šios dalelės tolygiai pasiskirsto karšto oro srovėje, giliai įsiskverbdamos į plaukų skaidulas ir šaknis. Dėl to plaukai ne tik greitai išdžiūsta, bet ir giliai pamaitinami, tampa glotnūs ir žvilgantys.
„Deerma“ plaukų džiovintuvas naudoja galingą jonizacijos technologiją, generuojančią net 400 milijonų neigiamų jonų. Jie prasiskverbia giliai į plaukų šaknis ir skaidulas, juos išlygindami. Rezultatas – dvigubai sudrėkinti ir glotnūs plaukai, kurie pastebimai pagerina šukuosenos būklę. Plaukai tampa minkšti, šilkiniai ir žvilgantys.
Pasirūpinkite savo saugumu ir rinkitės „Deerma“ įrenginį! Plaukų džiovintuvas naudoja išmaniąją NTC temperatūros valdymo sistemą. Šios sistemos algoritmas veikia neįtikėtinu 1000 kartų per sekundę dažniu, tiksliai apskaičiuodamas vėjo temperatūrą kas 1 °C. Dėl to oro temperatūra yra nuolat stebima ir reguliuojama, todėl plaukai džiovinami patogioje temperatūroje. Tai ypač naudinga tiems, kurie turi gležnus plaukus ir jautrią galvos odą, kuriems reikalinga papildoma apsauga nuo pažeidimų.
„Deerma“ plaukų džiovintuvas yra itin universalus – siūlo net 11 režimų. Tai suteikia jums laisvę rinktis temperatūrą ir režimus pagal savo poreikius ir pageidavimus, užtikrinant optimalią priežiūrą skirtingiems plaukų tipams ir scenarijams. Be to, jis taip pat siūlo 45 °C pastovaus oro režimą. Jis skleidžia šiltą orą, švelniai ir švelniai prižiūrėdamas plaukus, nenudegindamas galvos odos. Be to, įvairiaspalvis šviesos indikatorius rodo aktyvų režimą, todėl jį dar intuityviau naudoti.
„Deerma“ prietaisas buvo sukurtas galvojant apie didžiausią patogumą. Dėl mažo svorio (vos 390 g) ir kompaktiškų matmenų (250 × 97 × 70 mm) jis yra itin patogus ir lengvai naudojamas. Be to, dėl pažangios triukšmo mažinimo sistemos įrenginio veikimo garsumas yra tik 56 dB, o tai užtikrina tylų ir ramų veikimą. Be to, dvigubo sluoksnio filtras efektyviai neleidžia dulkėms ir plaukams patekti į džiovintuvą. Taip pat rasite magnetinį antgalį, kuris gali suktis 360°, todėl galėsite tiksliai nukreipti oro srautą ir geriau valdyti džiovinimo procesą.
Kartu su plaukų džiovintuvu taip pat rasite papildomų priedų. Magnetinis antgalis, besisukantis 360° kampu, padės kasdien formuoti plaukus, o magnetinis pakabukas palengvins prietaiso laikymą. Jį galite pritvirtinti prie bet kokio metalinio paviršiaus, todėl nereikia gręžti skylių. Plaukų džiovintuvas tvirtai laikysis ant laikiklio – jums nereikės jaudintis, kad jis netyčia iškris! Visa tai prisideda prie didesnio naudojimo patogumo.
| Gamintojas | Deerma |
|---|---|
| Modelis | DEM-CF50W (rožinė) |
| Oro srautas | 70 m/s |
| Nominali įtampa | 220 V~ |
| Nominali galia | 1400 W |
| Nominalus dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 390 g |
| Matmenys | 250 × 97 × 70 mm |
| Spalva | Rožinė |
| Gamintojas | DEERMA |
| Grynasis svoris | 1005 g. |
| Dėžutės plotis | 16,50 cm. |
| Dėžutės aukštis | 8,00 cm. |
| Dėžutės ilgis | 31,00 cm. |
| Bendras svoris | 1060 g. |
| Jonizacija | TAK |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Didelio greičio funkcija | Taip |
| Galia (W) [angl.] | 1400 |