- Prekė sandelyje




Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 7000“ serija BHD720/10. Produkto spalva: Alyvinė, Pakabimo tipas: Pakabinimo kilpa. Galia: 1800 W, AC įėjimo įtampa: 220-240 V |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,33 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,285 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,115 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1800 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 4 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Alyvinė |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Modelis | BHD720/10 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01261 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,52 kg |