Plaukų džiovintuvas „BaByliss Inspired Haartrockner“, raudonas, 2000 W
Plaukų džiovintuvas „BaByliss Inspired Haartrockner“, raudonas, 2000 W
Plaukų džiovintuvas „BaByliss Inspired Haartrockner“, raudonas, 2000 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Nuimamas filtras | Taip |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Raudona |
| Pakabinamas | Taip |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Laido ilgis | 2,2 m |
| Galia | 2000 W |
| Svoris | 433 g |
| Greičių skaičius | 2 |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |