- Prekė sandėlyje
-
−1%
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2259
Plaukų džiovintuvas ADLER AD 2259
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hangable | Yes |
| Foldable handle | Yes |
| Product colour | Pink |
| Hanging type | Hanging loop |
| Power | 1200 W |
| Ionic function | No |
| Number of speeds | 2 |
| Cool shot function | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Height | 175 mm |
| Depth | 650 mm |
| Diffuser nozzle | No |
| Number of nozzles | 1 |
| Width | 148 mm |