- Prekė sandėlyje
Philips BHD351/10 plaukų džiovintuvas 2100 W pilkas
Philips BHD351/10 plaukų džiovintuvas 2100 W pilkas











Philips BHD351/10 plaukų džiovintuvas 2100 W pilkas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Designed for travel | No |
| Hanging type | Hanging ring |
| Cord length | 1.8 m |
| Product colour | Grey |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power | 2100 W |
| Ionic function | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Number of heating levels | 6 |
| Motor type | DC |
| Number of speeds | 6 |
| Number of nozzles | 2 |
| Concentrator nozzle height | 1.4 cm |
| Concentrator nozzle | Yes |