Kompaktiškas plaukų džiovintuvas su 1200 W galia ir dviem šilumos nustatymais. Jame yra šalto oro funkcija, jonų technologija ir sulankstoma rankena, todėl jis puikiai tinka kelionėms.
Kompaktiškas plaukų džiovintuvas su 1200 W galia ir dviem šilumos nustatymais. Jame yra šalto oro funkcija, jonų technologija ir sulankstoma rankena, todėl jis puikiai tinka kelionėms.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Kompaktiškas plaukų džiovintuvas su 1200 W galia ir dviem šilumos nustatymais. Yra šalto oro funkcija, jonų technologija ir sulankstoma rankena patogiam kelionėms.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Plaukų džiovintuvas |
| Prekės ženklas | Braun |
| Modelis | Satin Hair 1 HD130 |
Specifikacijos | |
| Galia | 1200 W |
| Įtampa | 100 - 240 V AC |
| Dažnis | 50 - 60 Hz |
| Šilumos nustatymai | 2 |
| Greitis | 1 |
| Svoris | 350 g |
| Matmenys | 195 x 140 x 70 mm |
| Spalva | Juoda |
Papildoma informacija | |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Jonų technologija | Taip |
| Koncentratorius | Įtrauktas |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Skirtas kelionėms | Taip |
| Pakabinimo kilpa | Taip |