- Prekė sandėlyje
-
−2%
„Dyson Airwrap Co-anda“ 2 kartų daugiafunkcis plaukų tiesintuvas, šiltai juodas, rožinis auksas, 1700 W, 2 m
„Dyson Airwrap Co-anda“ 2 kartų daugiafunkcis plaukų tiesintuvas, šiltai juodas, rožinis auksas, 1700 W, 2 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Rose gold |
| Power | 1700 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Height | 262 mm |
| Width | 38 mm |
| Depth | 44 mm |
| Number of heating levels | 4 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Technology | Warm |
| Number of speeds | 3 |
| Hair straightening | Yes |
| Hair curling | Yes |
| Airflow | 14 l/s |
| Type | Multistyler |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Carrying case | Yes |
| Built-in display | No |
| Cord length | 2 m |
| Surface coloration | Monochromatic |