Camry CR 2261 plaukų džiovintuvas Metallic grey, Gold 1400 W
Camry CR 2261 plaukų džiovintuvas Metallic grey, Gold 1400 W






Camry CR 2261 plaukų džiovintuvas Metallic grey, Gold 1400 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Korpuso medžiaga | ABS |
| Produkto spalva | Pilka, Auksas |
| Pakabinamas | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Galia | 1200 W |
| Maksimali įėjimo galia | 1400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Sulankstyto ilgio | 11 cm |
| Svoris | 327 g |
| Gylis | 60 mm |
| Sulankstyto plotis | 17,5 cm |
| Ilgis | 190 mm |
| Sulankstytas gylis | 6 cm |
| Plotis | 175 mm |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Rankinis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |