- Prekė sandėlyje
Camry CR 2254 plaukų džiovintuvas
Camry CR 2254 plaukų džiovintuvas



Camry CR 2254 plaukų džiovintuvas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | White |
| Hangable | Yes |
| Built-in display | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 1200 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Number of speeds | 2 |
| Number of heating levels | 1 |
| Cool shot function | No |
| Motor type | AC |
| Diffuser nozzle | No |
| Manual | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |