BaByliss AS95E Air Power Volume karšto oro šepetys, šampano spalvos, 1000 W
BaByliss AS95E Air Power Volume karšto oro šepetys, šampano spalvos, 1000 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paketų kalbos | olandų italų, Rusų Daugialypis, Vokiečių portugalų, prancūzų ispanų, Anglų lenkų |
| Produkto spalva | Šampanas |
| Keraminė danga | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Pakabinamas | Ne |
| Šerių medžiaga | Sintetinis |
| Galia | 1000 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintama įtampa | Ne |
| Dviguba įtampa | Ne |
| Gylis | 108 mm |
| Svoris | 691 g |
| Ūgis | 72 mm |
| Plotis | 430 mm |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Greičių skaičius | 2 |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 2 |
| Nustatymų skaičius | 4 |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Jonų technologija | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Besisukantis šepetys | Ne |
| Plaukų tekstūravimas | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Tinka plaukų ilgiui | Ilgas, Vidutinis |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Antistatinis stilius | Taip |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Ovalus šepetys | Taip |
| Šaunus patarimas | Taip |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 1 vnt. |
| Maišelis | Ne |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Pridedamas karščiui atsparus kilimėlis | Ne |
| Atitiktis elektros ir elektroninės įrangos atliekų (EEĮA) reikalavimams | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Temperatūros indikatorius | Ne |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Ne |
| Automatinis išsijungimas po | 60 min. |
| Pasiruošimo indikatorius | Ne |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Šilumos indikatorius | Ne |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Padėklo bendras aukštis | 195 cm |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 5 vnt. |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 6 vnt. |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Padėklo bruto svoris | 187,2 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 30 vnt. |
| Produktai paletėje | 180 vnt. |
| Produktai paletės sluoksnyje | 30 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 350 mm |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050190916 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 300 mm |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050190913 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 450 mm |
| Padėklo bruto tūris | 1872 dm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 472500 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 7,6 kg |
| Muitinės prekės kodas (TARIC) | 8516320000 |
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 180,6 cm |
| Ar yra produkto ar straipsnio informacijos lapas? | Taip |