-
−20%
Adler Mesko MS 2287 plaukų džiovintuvas 2400 W Juoda, Šampano spalvos
Adler Mesko MS 2287 plaukų džiovintuvas 2400 W Juoda, Šampano spalvos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Juoda, Šampanas |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Pakabinamas | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Minimali galia | 1800 W |
| Maksimali įėjimo galia | 2400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Gylis | 95 mm |
| Plotis | 223 mm |
| Ūgis | 270 mm |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 2 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu. |