- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Samsung Galaxy Tab S10+“. Ekrano įstrižainė: 31,5 cm (12,4"), Ekrano raiška: 2800 x 1752 pikseliai. Vidinės saugyklos talpa: 256 GB. Vidinė atmintis: 12 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 13 MP, Galinės kameros tipas: Dviguba kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 12 MP, Priekinė kamera. Integruotas kortelių skaitytuvas. Numatyta operacinė sistema: „Android 14“. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.samsung.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,02 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,305 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,205 |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Šiferis |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Ekrano įstrižainė | 12,4 colio |
| Ekrano raiška | 2800 x 1752 pikselių |
| Vaizdinės reklamos technologijų rinkodaros pavadinimas | Dinaminis AMOLED 2X |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 3,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Vidinė atmintis | 12 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 256 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 1500 GB |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 12 MP |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 13 MP |
| Galinio kameros tipas | Dviguba kamera |
| Antros galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 14“ |
| Platforma | Androidas |
| Baterijos talpa | 10090 mAh |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 20 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 10 W |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 2000 m. |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 4424 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | G. G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Remontuojamumo klasė | C |
| Remontuojamumo indeksas | 2.86 |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | E |
| Gylis | 5,6 mm |
| Ūgis | 185,4 mm |
| Plotis | 285,4 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2284549/fiches?language=EN |
| EPREL registracijos numeris | 2284549 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelis | „Galaxy Tab S10+“ |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001251 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,9 kg |