- Prekė sandėlyje
-
−7%
Samsung Galaxy Tab A9+ 5G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 27.9 cm (11") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Graphite
Samsung Galaxy Tab A9+ 5G LTE-TDD & LTE-FDD 64 GB 27.9 cm (11") 4 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Graphite
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor boost frequency | 2.2 GHz |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| Processor cores | 8 |
| Processor model | 695 |
| Processor family | Snapdragon |
| Internal memory | 4 GB |
| Form factor | Slate |
| Product colour | Graphite |
| Device type | Mobile tablet |
| Face recognition | Yes |
| Height | 168.7 mm |
| Weight | 491 g |
| Width | 257.1 mm |
| Depth | 6.9 mm |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, 802.11a |
| Bluetooth | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | No |
| 3G bands supported | 900 MHz, 850, 2100, 1900, 1700 MHz |
| 3G standards | UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Mobile network generation | 5G |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Mobile network connection | Yes |
| 4G bands supported | 700, 2300, 900, 2600, 850, 2500 MHz, 1700, 1900, 2100, 800, 1800 |
| Wi-Fi Direct | Yes |
| 5G bands supported | 3500, 3700, 2500, 1700, 700, 1800, 2300, 850, 2600, 800, 900, 2100 |
| 5G standard | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Position location | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| GLONASS | Yes |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 27.9 cm (11") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| HD type | WUXGA |
| Panel type | TFT |
| Display number of colours | 16 million colours |
| Platform | Android |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated | Yes |
| Maximum memory card size | 1 TB |
| User memory | 44.8 GB |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Front camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Auto focus | Yes |
| Rear camera flash | No |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps |
| Video recording modes | 1080p |
| Battery capacity | 7040 mAh |
| Removable battery | No |
| Compatibility | Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds2, Galaxy Buds |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
| Bluetooth profiles | PBAP, DI, PAN, HID, HSP, HFP, OPP, AVRCP, A2DP, MAP, HOGP |
| 2G bands (primary SIM) | 850, 1800, 900 MHz, 1900 |
| Security update term | 31 October 2027 |
| Gyroscope | Yes |
| Hall sensor | Yes |
| Ambient light sensor | Yes |
| Geomagnetic sensor | Yes |
| Accelerometer | Yes |
| Warnings | Dispose of according to local electronic waste regulations., Do not expose to high temperatures., Avoid contact with liquid. |
| Audio formats supported | IMY, M4A, RTTTL, OGG, RTX, XMF, Mid, MP3, OTA, AWB, 3GA, MIDI, MXMF, AAC, FLAC, OGA, WAV, AMR |
| Video formats supported | 3G2, M4V, MP4, 3GP, AVI, WEBM, MKV, FLV |
| Voice call | Yes |
| Video call | Yes |