- Prekė sandelyje
-
−1%
Planšetinis Samsung Galaxy Tab S10 FE WiFi 10.9" 8/128GB
Planšetinis Samsung Galaxy Tab S10 FE WiFi 10.9" 8/128GB
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Ilgis | 25.43 cm, 280 mm. |
| Plotis | 16.58 cm, 190 mm. |
| Aukštis | 0.6 cm, 15 mm. |
| Svoris | 497 g, 0.6 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Ekrano įstrižainė | 10.9 in |
| Ekrano tipas | WUXGA+ |
| Ekrano raiška | 1440 x 2304 |
| Procesoriaus tipas | Exynos |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Procesoriaus modelis | SEC | S5E8855(Exynos 1580) Octa-Core 2.9GHz, 2.6GHz, 1.9GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2.9 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 128 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SD |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 15 |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| 3G ryšio palaikymas | Ne |
| 4G ryšio palaikymas | Ne |
| Belaidis ryšys (WiFi) | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Ne |
| NFC | Ne |
| DLNA | Ne. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Galinė kamera | 13 MP |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| Baterijos talpa | 8000 mAh |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Speciali apsauga | Atsparus drėgmei, Atsparus dulkėms |
| Apsaugos laipsnis (IP) | IP68 |
| Papildoma informacija | Baterijai taikoma 12 mėn. garantija |
| Pagaminimo šalis | CN |