-
−1%
Planšetinis Samsung Galaxy Tab A11 8.6" 4GB/64GB 4G sidabro
Planšetinis Samsung Galaxy Tab A11 8.6" 4GB/64GB 4G sidabro
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Ilgis | 21.1 cm, 280 mm. |
| Plotis | 12.47 cm, 190 mm. |
| Aukštis | 0.8 cm, 15 mm. |
| Svoris | 335 g, 0.6 kg. |
| Spalva | Sidabro sp |
| Ekrano įstrižainė | 8.6 in |
| Ekrano tipas | - |
| Ekrano raiška | 800 x 1340 |
| Procesoriaus tipas | Mediatek |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Procesoriaus modelis | MediaTek Helio G99 |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Atminties talpa | 64 GB |
| Palaikomos atminties kortelės | MicroSD |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| 3G ryšio palaikymas | Taip |
| 4G ryšio palaikymas | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip. USB 2.0 jungčių skaičius- 1 |
| NFC | Ne |
| DLNA | Ne. 3.5mm ausinių lizdas- Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Priekinė kamera | 5 MP |
| Galinė kamera | 8 MP |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| Baterijos talpa | 5100 mAh |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Speciali apsauga | Nėra |
| Pagaminimo šalis | CN |