Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 8*
d. d.
| Santrauka | Ulefone TAB A10 PRO. Ekrano įstrižainė: 25,6 cm (10.1"), Ekrano raiška: 800 x 1280 pikselių. Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Procesoriaus šeima: Mediatek, Procesoriaus modelis: MT8786. Vidinė atmintis: 6 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 13 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 5 MP, Priekinė kamera. „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integruotas kortelių skaitytuvas. Svoris: 446 g. Numatyta operacinė sistema: „Android 14“. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.ulefone.com/products/tab-a10-pro |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Moliuskas |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus smūgiams / kritimams |
| Ekrano įstrižainė | 10,1 colio |
| Ekrano raiška | 800 x 1280 pikselių |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Skydelio tipas | LCD |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | Mediatek |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | MT8786 |
| Vidinė atmintis | 6 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
| Virtuali RAM (maks.) | 6 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 128 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Saugojimo laikmenos | UFS |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų skaičius | 1 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros diafragmos numeris | 2.2 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 76 ° |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 5 MP |
| Maksimali vaizdo įrašo raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Galinio fotoaparato diafragmos numeris | 2 |
| Galinio kameros matymo lauko (FOV) kampas | 79,3 ° |
| Galinio fotoaparato blykstė | Taip |
| Galinio kameros objektyvo elementai | 4 elementų objektyvas |
| Galinės kameros raiška | 4096 x 3072 pikselių |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 13 MP |
| Galinio kameros tipas | Viena kamera |
| Raiška fiksavimo greičiu | 1280x720@30 kadrų per sekundę / 1920x1080@30 kadrų per sekundę / 640x480@30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p / 480p / 720p |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Palaiko dvi SIM korteles | Taip |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Taip |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB 2.0 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| BeiDou | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Pozicijos vieta | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 14“ |
| Platforma | Androidas |
| Baterijos talpa | 6600 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Nepertraukiamo vaizdo atkūrimo laikas | 7 val. |
| Budėjimo laikas | 415 val. |
| Pokalbių laikas (4G) | 27 val. |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 18 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 10 W |
| Palaikomi garso formatai | AAC / AMR / FLAC / MP3 |
| Palaikomi dokumentų formatai | Tekstas |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPG / PNG |
| Vaizdo įrašų glaudinimo formatai | 3GP/MP4 |
| Gylis | 7,8 mm |
| Ūgis | 237,7 mm |
| Svoris | 446 g |
| Plotis | 156,5 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | USB C tipo |
| SIM kortelės išstūmimo kaištis | Taip |
| 2G standartai | GSM |
| Modelio pavadinimas | TAB A10 PRO |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002867 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,87 kg |