- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Samsung Galaxy Tab SM-X620. Ekrano įstrižainė: 33,3 cm (13.1"), Ekrano raiška: 2880 x 1800 pikselių. Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Procesoriaus šeima: Samsung Exynos, Procesoriaus modelis: 1580. Vidinė atmintis: 8 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 13 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 12 MP, Priekinė kamera. „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 6 (802.11ax). Pagalbinis GPS (A-GPS). Integruotas kortelių skaitytuvas. Svoris: 664 g. Produkto spalva: Mėlyna. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.samsung.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,025 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,32 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,215 |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Šiferis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Ekrano įstrižainė | 13,1 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16 milijonų spalvų |
| Ekrano raiška | 2880 x 1800 pikselių |
| HD tipo | WQXGA+ |
| Skydelio tipas | TFT |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 2,9 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | „Samsung Exynos“ |
| Procesoriaus gamintojas | Samsung |
| Procesoriaus modelis | 1580 m. |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 128 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Vartotojo atmintis | 106,2 GB |
| Automatinis fokusavimas | Taip |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 12 MP |
| Maksimali vaizdo įrašo raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 13 MP |
| Galinio kameros tipas | Viena kamera |
| Raiška fiksavimo greičiu | 3840x2160@30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi Direct“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ausinių jungtis | USB |
| USB 2.0 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Akselerometras | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Pagalbinė GPS (A-GPS) | Taip |
| BeiDou | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Pozicijos vieta | Taip |
| Kvazi-Zenith palydovinė sistema (QZSS) | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Platforma | Androidas |
| Baterijos talpa | 10090 mAh |
| Nepertraukiamo vaizdo atkūrimo laikas | 21 val. |
| Išimama baterija | Ne |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 45 W |
| Reikalinga USB Type-C įkrovimo galia (min.) | 15 W |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 2000 m. |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 5946 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F. F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Remontuojamumo klasė | C |
| Remontuojamumo indeksas | 2.6 |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | E |
| Gylis | 6 mm |
| Ūgis | 194,7 mm |
| Svoris | 664 g |
| Plotis | 300,6 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Rašiklis | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2284541/fiches?language=EN |
| EPREL registracijos numeris | 2284541 |
| EPREL versijos numeris | 4 |
| Modelis | „Galaxy Tab S10 FE+“ |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001746 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,02 kg |