-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Plonas, stilingas, stulbinantis Blizgantis „Tab 60 Pro“ planšetinis kompiuteris su užlenktais kampais ne tik patrauklus akiai, bet ir malonus liesti – patikimas jūsų darbo, studijų ir pramogų partneris. Be to, būdamas vos 8,5 mm storio ir 543 g svorio, jis toks mobilus, kad jį lengva laikyti viena ranka. Didesnis ekranas, platesnis matymas Erdvus 10,1 colio HD+ ekranas „Tab 60 Pro“ suteikia platų vaizdinį plotą, kuriame išryškėja subtilybės, o spalvos – ryškios. Nesvarbu, ar transliuojate filmus, žaidžiate žaidimus, dalyvaujate virtualiose pamokose ar naršote internete, galite visiškai pasinerti į turinį su neprilygstamu aiškumu. „Widevine L1“ palaikymo srautas geriausiu atveju Mėgaukitės neprilygstama transliacijos patirtimi su „Tab 60 Pro“. Pasinerkite į prabangą žiūrėdami mėgstamus filmus išskirtine 1080P raiška. Turėdamas „Widevine L1“ sertifikatą, šis planšetinis kompiuteris garantuoja neprilygstamą vaizdo kokybę, pakeldamas jūsų žiūrėjimo malonumą į naujas aukštumas. Akims draugiški režimai: kiekvienas bakstelėjimas ir braukimas, tamsusis režimas „Eye First“ Padėkite taupyti akumuliatoriaus veikimo laiką ir vienu metu užtikrinkite raminančią žiūrėjimo patirtį. Skaitymo režimas Atkurkite jaukų minkštų viršelių knygos pojūtį ir paverskite savo ekspoziciją skaitmenine knyga, kuri maloni akims, kad ir kur būtumėte. Naktinė lemputė Išmaniai sureguliuokite ekrano spalvą į gintaro spalvą ir leiskite patogiai skaityti ar žiūrėti į ekraną prieblandoje. Dvigubi BOX garsiakalbiai. Pajuskite ritmą, jauskitės gyvi. Norite patirti sodresnį ir krištolo skaidrumo garsą? „Tab 60 Pro“ su dviem garsiakalbiais išpildo jūsų svajonę, užtikrindamas galingus ir įtraukiančius garso efektus, leidžiančius mėgautis kiekviena nata – giliais bosais ar ryškiais aukštais dažniais. Aštuonių branduolių „Unisoc T606“ procesorius užtikrina galią visai dienai Tvirtas „Unisoc T606“ procesorius užtikrina išskirtinį našumą ir efektyvumą. Be to, dėl aštuonių branduolių architektūros daugiaprogramis darbas tampa lengvas. Sklandžiai perjunkite programas, transliuokite mediją ir naršykite su neprilygstamu sklandumu kiekvieną kartą. Iki 24 GB RAM. Daugiau atminties, daugiau galimybių. Pavargote nuo varginančio sulėtėjimo dėl RAM trūkumo? Su „Tab 60 Pro“ vėlgi. Turėdamas 24 GB RAM, 8 GB fizinės ir 16 GB virtualios atminties, jis leidžia vienu metu atlikti kelias užduotis kuo sklandžiau. 128 GB ROM + iki 2 TB TF kortelių palaikymas. Erdvė tyrinėjimams, laisvė saugoti. Lengva eikvoti vietą, jei esate apsėstas vaizdo įrašų išsaugojimo ar programų diegimo. „Tab 60 Pro“ su 128 GB ROM ir iki 2 TB išplečiama atmintimi suteikia pakankamai vietos jūsų failams, nuotraukoms, epizodams ir kt. Jums nereikia nuolat atlaisvinti vietos. 700 mAh talpos baterija veikia ilgiau nesustodama Sukurtas ilgam naudojimui vienu įkrovimu, „Tab 60 Pro“ turi 7700 mAh talpos bateriją. Nesvarbu, ar mėgstate serialus, ar pasineriate į intensyvius žaidimų maratonus, ar atliekate darbo užduotis neturėdami elektros lizdo, jis garantuoja valandų valandas patikimo veikimo. Dviejų SIM kortelių palaikymas Visada palaikykite ryšį Turėdami dvigubą SIM kortelių lizdą, galite naudoti dvi 4G SIM korteles arba vienos SIM ir vienos TF kortelės derinį, todėl galite palaikyti ryšį su artimaisiais net ir be „Wi-Fi“. 5G belaidis internetas Mėgaukitės žaibišku 5G belaidžiu internetu Lenktyniaukite su dviejų dažnių „Wi-Fi 5.0“ ir laimėkite savo žaidimą, laisvai naršykite internete. GPS + „Glonass“ + „Beidou“ + „Galileo“ – niekada nepasiklyskite Įrengtas itin tikslia keturių navigacijos sistemų sistema, „Tab 60 Pro“ užtikrina aukščiausio lygio maršrutų planavimą jūsų kelionėms, nesvarbu, ar vairuojate, einate pėsčiomis, ar važiuojate dviračiu. 5 MP priekinė kamera su ryškiomis asmenukėmis – lengva ir paprasta 5 MP priekinė kamera „Tab 60 Pro“ patenkina pagrindinius jūsų poreikius, susijusius su vaizdo skambučiais ir asmenukėmis. Galite matyti gana aiškią vaizdo kokybę mokantis internetu arba dalyvaujant vaizdo konferencijose. 8 MP galinė kamera. Visada gera vaizdo kokybė. „Tab 60 Pro“ turi 8 MP galinę kamerą, kuri puikiai tinka dokumentams, kasdienėms nuotraukoms ir šeimos vaizdo įrašams užfiksuoti, užtikrindama patenkinamą spalvų atkūrimą ir detalių apdorojimą. Veido atpažinimas Atrakinimas veidu Lengvai atrakinkite savo įrenginį tiesiog žvilgtelėdami į jį, užtikrindami savo asmeninės informacijos saugumą. Išmanusis „Google Lens“ nuskaitymas, paieška, tyrinėjimas „Google Lens“ planšetiniame kompiuteryje „Tab 60 Pro“ leidžia lengvai atrakinti jus supantį pasaulį. Vos vienu žvilgsniu į kamerą akimirksniu pasiekite informaciją, verskite tekstus, atpažinkite produktus ir tyrinėkite netoliese esančias vietas.
| Santrauka | „Blackview Tab 60 Pro“. Ekrano įstrižainė: 25,6 cm (10.1"), Ekrano raiška: 1280 x 800 pikselių. Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Procesoriaus šeima: Unisoc T, Procesoriaus modelis: T606. Vidinė atmintis: 8 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 8 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 5 MP, Priekinė kamera. „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integruotas kortelių skaitytuvas. Svoris: 543 g. Numatyta operacinė sistema: „Android 15“. Produkto spalva: Mėlyna |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.blackview.hk/products/item/tab60pro |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,055 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,285 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,195 |
| Spalvos pavadinimas | Saulėtas dangaus mėlynumas |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Šiferis |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Ekrano ryškumas | 350 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 10,1 colio |
| Ekrano raiška | 1280 x 800 pikselių |
| HD tipo | HD+ |
| Skydelio tipas | IPS |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | Unisoc T |
| Procesoriaus gamintojas | Unisoc |
| Procesoriaus modelis | T606 |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4x-SDRAM |
| Virtuali RAM (maks.) | 16 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 128 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Saugojimo laikmenos | uMCP |
| Vaizdo plokštė | Malis G57 |
| Vaizdo plokščių šeima | ARM |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 5 MP |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinio kameros tipas | Viena kamera |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Palaiko dvi SIM korteles | Taip |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Taip |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 4G |
| SIM kortelės tipas | NanoSIM |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Vaizdo skambutis | Taip |
| Balso skambutis | Taip |
| BeiDou | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Pozicijos vieta | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 15“ |
| Platforma | Androidas |
| Vartotojo sąsaja (UI) | DokeOS 4.2 |
| Baterijos talpa | 7700 mAh |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 800 |
| Baterija pridedama | Taip |
| Naršymo laikas („Wi-Fi“) | 7 val. |
| Nuolatinis garso atkūrimo laikas | 36 val. |
| Nepertraukiamo vaizdo atkūrimo laikas | 6,5 val. |
| Budėjimo laikas | 432 val. |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 8550 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D, D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP20 |
| Remontuojamumo klasė | B. |
| Remontuojamumo indeksas | 3.4 |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | D |
| Gylis | 8,5 mm |
| Ūgis | 161,5 mm |
| Svoris | 543 g |
| Plotis | 242,7 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2394265/fiches?language=EN |
| EPREL registracijos numeris | 2394265 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | Tab 60 Pro |
| Modelio pavadinimas | Tab 60 Pro |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,003758 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,22 kg |