Lenovo Idea Tab Pro yra mobilus planšetinis kompiuteris su 12,7 colių 3K ekranu (2944 x 1840 pikselių) ir MediaTek Dimensity 8300 procesoriumi. Jame yra 8 GB RAM, 128 GB vidinės atminties, veikia su Android 14 ir turi 10 200 mAh talpos bateriją, užtikrinančią ilgalaikį naudojimą.
Lenovo Idea Tab Pro yra mobilus planšetinis kompiuteris su 12,7 colių 3K ekranu (2944 x 1840 pikselių) ir MediaTek Dimensity 8300 procesoriumi. Jame yra 8 GB RAM, 128 GB vidinės atminties, veikia su Android 14 ir turi 10 200 mAh talpos bateriją, užtikrinančią ilgalaikį naudojimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Lenovo Idea Tab Pro yra mobilus planšetinis kompiuteris su 12.7 colių 3K ekranu, kurio raiška 2944 x 1840 pikselių, ir varomas MediaTek Dimensity 8300 procesoriaus. Jame yra 8 GB RAM, 128 GB vidinės atminties, ir jis veikia su Android 14, turėdamas 10,200 mAh talpos bateriją ilgam naudojimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Mobilus Planšetinis Kompiuteris |
| Prekės Ženklas | Lenovo |
| Modelis | Idea Tab Pro |
Specifikacijos | |
| Ekrano Dydis | 12.7 colių (32.3 cm) |
| Ekrano Raiška | 2944 x 1840 pikselių |
| Procesorius | MediaTek Dimensity 8300 |
| RAM | 8 GB LPDDR5x-SDRAM |
| Atminties Talpa | 128 GB UFS |
| Baterijos Talpa | 10,200 mAh |
| Svoris | 620 g |
| Operacinė Sistema | Android 14 |
| Wi-Fi Standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth Versija | 5.3 |
| Kamera (Galinė) | 13 MP |
| Kamera (Priekinė) | 8 MP |
| Prievadai | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Garsiakalbiai | 4 integruoti garsiakalbiai |
| Pirštų Atspaudų Skaitytuvas | Taip |
| Rašiklis Įtrauktas | Taip |
| Spalva | Luna Grey |