10 colių ekranas su 4G ryšiu, 4GB RAM ir 64GB atminties talpa, puikiai tinka vaikams.
10 colių ekranas su 4G ryšiu, 4GB RAM ir 64GB atminties talpa, puikiai tinka vaikams.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
10 colių ekranas su 4G ryšiu. 4GB RAM ir 64GB atminties talpa.
Procesorius | |
|---|---|
| Modelis | T606 |
| Dažnis | 1.6 GHz |
| Branduoliai | 8 |
| Šeima | Spreadtrum |
| Architektūra | ARM Cortex-A75 |
Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Tipas | LPDDR3-SDRAM |
Dizainas | |
| Spalva | Pudros rožinė |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Tipas | Viso dydžio planšetinis kompiuteris |
Svoris ir išmatavimai | |
| Aukštis | 218 mm |
| Svoris | 665 g |
| Plotis | 288 mm |
| Gylis | 15.8 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi standartas | 802.11b/g/n (2.4 GHz) / 802.11a/n/ac (5 GHz) |
| Bluetooth | 5.0 |
| 4G standartas | LTE |
| SIM kortelės tipas | MicroSIM |
Veikimas | |
| BeiDou | Taip |
| Pagreitinimo jutiklis | Taip |
| GLONASS | Taip |
| Pozicijos nustatymas | Taip |