"Apple iPad Air" turi 33 cm Liquid Retina ekraną ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jame yra 128 GB vidinės atminties, Wi-Fi 7 ryšys ir jis veikia su iPadOS 26.
"Apple iPad Air" turi 33 cm Liquid Retina ekraną ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jame yra 128 GB vidinės atminties, Wi-Fi 7 ryšys ir jis veikia su iPadOS 26.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Apple iPad Air turi 33 cm Liquid Retina ekraną ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jis siūlo 128 GB vidinės atminties, Wi-Fi 7 ryšį ir veikia su iPadOS 26.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Prekės ženklas | Apple |
| Modelis | iPad Air |
Specifikacijos | |
| Procesorius | Apple M4, 8 branduoliai |
| Atmintis | 12 GB RAM |
| Atmintis | 128 GB vidinė atmintis |
| Ekranas | 13 colių Liquid Retina, 2732 x 2048 pikselių |
| Svoris | 616 g |
| Matmenys | 280.6 × 214.9 × 6.1 mm (P × G × A) |
| Ryšys | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6.0 |
| Kamera | 12 MP galinė, 12 MP priekinė |
| Baterija | 36.59 Wh, 10 valandų naršymo laikas |
| Operacinė sistema | iPadOS 26 |
Papildoma informacija | |
| Spalva | Purpurinė |
| Korpusas | Aliuminis |
| USB prievadai | 1 x USB Type-C |
| Garso sistema | 2 integruoti garsiakalbiai, 2 mikrofonai |