"Apple iPad Air" turi 11 colių Liquid Retina ekraną su 2360 x 1640 pikselių raiška ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jame yra Wi-Fi 7 ryšys, 12 MP priekinė ir galinė kamera, taip pat 128 GB vidinės atminties.
"Apple iPad Air" turi 11 colių Liquid Retina ekraną su 2360 x 1640 pikselių raiška ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jame yra Wi-Fi 7 ryšys, 12 MP priekinė ir galinė kamera, taip pat 128 GB vidinės atminties.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Apple iPad Air turi 11 colių Liquid Retina ekraną su 2360 x 1640 pikselių raiška ir veikia su Apple M4 procesoriumi, turinčiu 12 GB RAM. Jame yra Wi-Fi 7 ryšys, 12 MP priekinė ir galinė kamera, taip pat 128 GB vidinės atminties.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Planšetinis kompiuteris |
| Prekės ženklas | Apple |
| Modelis | iPad Air |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 27.9 cm (11") |
| Ekrano raiška | 2360 x 1640 pikselių |
| Procesorius | Apple M4, 8 branduoliai |
| RAM | 12 GB |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Svoris | 464 g |
| Operacinė sistema | iPadOS |
| Kamera (priekinė/galinė) | 12 MP |
| Baterijos talpa | 28.93 Wh |
| Ryšys | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 6.0 |
| Prievadai | USB Type-C |
| Garso ypatybės | Dolby Atmos, 2 integruoti garsiakalbiai |
| Spalva | Violetinė |