- Prekė sandėlyje
PLANŠETĖ XIAOMI PAD 8 GRAY 11.2
PLANŠETĖ XIAOMI PAD 8 GRAY 11.2
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Prekės ženklas | XIAOMI, Xiaomi |
| Ilgis | 25.1 cm, 251 mm. |
| Plotis | 17.3 cm, 170 mm. |
| Aukštis | 5.75 cm, 6 mm. |
| Svoris | 485 g, 1.285 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Ekrano įstrižainė | 11.2 in |
| Ekrano tipas | - |
| Ekrano raiškos tipas | 3.2K |
| Ekrano raiška | 2136x3200 |
| Procesoriaus tipas | Qualcomm |
| Procesoriaus klasė | Qualcomm Snapdragon |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Procesoriaus modelis | Snapdragon® 8s Gen 4 Mobile platform, 4nm |
| Procesoriaus dažnis | 3.2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Vaizdo plokštės tipas | Adreno |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno |
| Garso plokštės modelis | Dolby Atmos |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 16 |
| Belaidžio ryšio standartai | - |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| 3G ryšio palaikymas | Ne |
| 4G ryšio palaikymas | Ne |
| Belaidis ryšys (WiFi) | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| NFC | Taip. USB 3.x jungčių skaičius- 1 |
| DLNA | Taip. USB 3.x jungčių tipas- C tipo. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 13 MP |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| Baterijos talpa | 9200 mAh |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Speciali apsauga | Nėra |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps, 1080p@60fps, 720p@30fps |
| Pagaminimo šalis | CN |