- Prekė sandelyje
PLANŠETĖ LENOVO IDEA TAB 11 2.5K
PLANŠETĖ LENOVO IDEA TAB 11 2.5K
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LENOVO, Lenovo |
| Ilgis | 25 cm, 253 mm. |
| Plotis | 16 cm, 165 mm. |
| Aukštis | 0.10 cm, 68 mm. |
| Svoris | 0.47 g, 0.779 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Ekrano įstrižainė | 11 in |
| Ekrano tipas | - |
| Ekrano raiška | - |
| Procesoriaus tipas | Mediatek |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Procesoriaus modelis | Dimensity 6300 |
| Procesoriaus dažnis | 2.4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Atminties talpa | 256 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Belaidžio ryšio standartai | - |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| 3G ryšio palaikymas | Ne |
| 4G ryšio palaikymas | Ne |
| Belaidis ryšys (WiFi) | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| NFC | Taip |
| DLNA | Ne. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Priekinė kamera | - |
| Galinė kamera | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Navigacijos (GPS) funkcija | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Speciali apsauga | Pirštų antspaudų skaitytuvas |
| Pagaminimo šalis | CN |