-
−23%
„Neewer X17 II“ lengvas aliuminio teleprompteris
„Neewer X17 II“ lengvas aliuminio teleprompteris
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
„NEEWER X17 II“ yra pažangus teleprompteris su 17 colių ekranu, kurio šviesos pralaidumas yra 71 %, todėl tekstą patogu skaityti iki 4 metrų atstumu. Įrenginys palaiko iki 20 kg sveriančią įrangą ir yra paruoštas naudoti iš karto išpakavus – jo nereikia surinkti. Reguliuojamas 45° pakreipimo kampas ir galimybė tiksliai nustatyti kameros padėtį užtikrina patogų valdymą ir natūralų akių kontaktą įrašymo metu.

Teleprompteris aprūpintas patobulintu greito atleidimo laikikliu, suderinamu su 501PL sistema, kuris leidžia akimirksniu pritvirtinti kamerą vos per vieną sekundę. Tvirtinimo platforma leidžia reguliuoti aukštį 56–89 mm diapazone ir stumti kamerą 248 mm bėgeliu, todėl lengva pasiekti tobulą kadrą. Papildomi objektyvo gaubtai sumažina akinimą ir pagerina teksto įskaitomumą.

Į komplektą įeina nuotolinio valdymo pultas RT113, kuris prie išmaniojo telefono jungiasi per „Bluetooth“ ir veikia su NEEWER Teleprompter programėle. Tai leidžia patogiai valdyti teksto slinkimą, reguliuoti greitį ir pristabdyti įrašymą neliečiant įrenginio. Tylūs mygtukai netrukdys jūsų darbui, o programėlė pasiekiama „iOS“ ir „Android“ sistemoms.

Mobiliojo įrenginio laikiklis palaiko iki 235 mm pločio planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus, todėl galite laisvai rinktis įrangą. Standartiniai 1/4 colio ir 3/8 colio sriegiai leidžia tvirtinti prie daugumos trikojų, taip padidinant stabilumą filmavimo metu. Sulankstomas dizainas ir pridedamas paminkštintas nešiojimo dėklas palengvina laikymą ir transportavimą.

| Gamintojas | Neewer |
|---|---|
| Modelis | X17 II |
| Ekrano dydis | 17 colių |
| Šviesos pralaidumas | 71% |
| Maksimali keliamoji galia | 20 kg |
| Suderinamumas | Planšetiniai kompiuteriai ir išmanieji telefonai iki 235 mm pločio |
| Pakuotės matmenys | 43 × 42 × 14 cm |
| Svoris | 3,2 kg |
| Gamintojas | Neewer |
| Bendras svoris | 5730 g. |
| Grynasis svoris | 2977 g. |
| Dėžutės ilgis | 48,50 cm. |
| Dėžutės plotis | 48,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 19,00 cm. |