KrügerMatz KM1078 planšetinis kompiuteris 6 GB RAM 128 GB aštuonių branduolių (10,95") Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15
KrügerMatz KM1078 planšetinis kompiuteris 6 GB RAM 128 GB aštuonių branduolių (10,95") Wi-Fi 5 (802.11ac) Android 15
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor family | ARM Cortex |
| Processor frequency | 2.00 GHz |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Processor model | MT8781 |
| Processor cores | 8 |
| Graphics card family | ARM |
| Internal memory | 6 GB |
| Device type | Full-size tablet |
| Product colour | Aluminium, Grey |
| AC adapter output voltage | 5 V |
| AC adapter output current | 2 A |
| Depth | 8 mm |
| Height | 168 mm |
| Width | 257 mm |
| Weight | 510 g |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | 802.11a/b/g/n/ac |
| Keyboard | No |
| AC adapter included | Yes |
| Cables included | Yes |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Panel type | IPS |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal | 27.7 cm (10.9") |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Platform | Android |
| Operating system installed | Android 15 |
| Number of built-in speakers | 4 |
| Number of microphones | 1 |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 512 GB |
| Card reader integrated | Yes |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Rear camera type | Single camera |
| Rear camera flash | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 7000 mAh |
| Battery voltage | 3.8 V |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Warnings | Do not expose to high temperatures., Avoid contact with liquids., Do not disassemble the device yourself. |